Do 25 dnia miesiąca
Termin rozliczenia miesięcznego podatku VAT-7, Termin rozliczenia podatku VAT-7K
Do 20 dnia miesiąca
Termin wpłaty ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych (ryczałt za grudzień uiszcza się w terminie złożenia zeznania rocznego PIT-28), Termin wpłaty zaliczki PIT-5 na podatek dochodowy od osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą na zasadach ogólnych , Termin wpłaty zaliczki PIT-5L przy wyborze opcji 19% wpłaty zaliczki na podatek dochodowy.
Do 7 dnia miesiąca
Termin wpłaty podatku dla osób opodatkowanych w formie karty podatkowej.
Do 10 dnia miesiąca
Termin opłacenia, za poprzedni miesiąc, składek na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz Fundusz Pracy - jeżeli składki są opłacane wyłącznie za siebie, (tj. nie zatrudnia się innych osób).
Do 15 dnia miesiąca
Termin opłacenia, za poprzedni miesiąc, składek na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz Fundusz Pracy i/lub Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych - jeżeli opłaca się składki nie tylko za siebie, (tj. jeżeli zatrudnia się inne osoby).

Kontakt

Biuro Rachunkowe „MC2”
ul. Bolesławicka 26 Lok. 8 (I piętro)
03-352 Warszawa
naprzeciw Galerii Renova
Telefon: +48 604 256 881
Telefon: +48 22 674 6846
Telefon: +48 22 614 0154
e-mail: biuro@mc2.com.pl
Godz. pracy: PN – PT 9-14 oraz 17-19
*Sobota-Niedziela umawiamy się telefonicznie
Prowadzimy usługi ksiegowe dla firm z całej Polski.
Zapraszamy do naszego Biura rachunkowego w Warszawie w dzielnicy Targówek.
Obsługujemy Klientów z całej Warszawy i okolic w tym Radzymin, Marki, Zielonka oraz dzielnic Targówek, Białołęka, Bródno, Praga… Gwarantujemy niskie ceny, oraz profesjonalna obsługę księgową jako certyfikowane Biuro Rachunkowe.

Formularz