Do 25 dnia miesiąca
Termin rozliczenia miesięcznego podatku VAT-7, Termin rozliczenia podatku VAT-7K
Do 20 dnia miesiąca
Termin wpłaty ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych (ryczałt za grudzień uiszcza się w terminie złożenia zeznania rocznego PIT-28), Termin wpłaty zaliczki PIT-5 na podatek dochodowy od osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą na zasadach ogólnych , Termin wpłaty zaliczki PIT-5L przy wyborze opcji 19% wpłaty zaliczki na podatek dochodowy.
Do 7 dnia miesiąca
Termin wpłaty podatku dla osób opodatkowanych w formie karty podatkowej.
Do 10 dnia miesiąca
Termin opłacenia, za poprzedni miesiąc, składek na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz Fundusz Pracy - jeżeli składki są opłacane wyłącznie za siebie, (tj. nie zatrudnia się innych osób).
Do 15 dnia miesiąca
Termin opłacenia, za poprzedni miesiąc, składek na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz Fundusz Pracy i/lub Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych - jeżeli opłaca się składki nie tylko za siebie, (tj. jeżeli zatrudnia się inne osoby).

Outsourcing Kadrowo Płacowy

Pracodawco ! przekonaj się dlaczego warto skorzystać z oferty

outsourcingu kadrowo płacowego właśnie w naszej firmie:

W dobie spowolnienia gospodarczego i konieczności wcześniej czy później przeprowadzenia restrukturyzacji, to najlepsza metoda obniżenia i redukcji kosztów.

 

Jeżeli chcesz maksymalnie zwiększyć swoją wydajność biznesową poprzez koncentrację swoich sił na realizacji kluczowych celów, to koniecznie skontaktuj się z nami, a my poprzez bardzo sprawne przejęcie procesów kadrowo płacowych pomożemy Ci w tym.

 

Możesz być pewien, że decyzja ta spowoduje uwolnienie Twojej firmy z najbardziej pracochłonnych czynności i zadań, znacząco poprawi organizację pracy i zmniejszy ryzyko popełnienia błędów. Zapewniamy, że warto odciążyć.

 

Przedsiębiorstwo od dodatkowych obowiązków, powierzając je w ręce naszych doświadczonych specjalistów i doradców, którzy przejmą również pełną odpowiedzialność za ich realizację.

Jesteśmy elastyczni i jeżeli sobie tego tylko zażyczysz dopasujemy naszą ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nie zwlekaj, tylko nam zaufaj. Oferujemy znakomicie przygotowany zespół opiekunów klienta, gwarantujący najwyższej klasy profesjonalizm, pełne bezpieczeństwo danych, dyspozycyjność przez cały rok oraz wspaniałą współpracę i komunikację z uśmiechem i życzliwością w tle.